Przejdź do treści

Wyjątkowe szklanki i kieliszki do drinków i koktajli

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Przygotowując się do jakiejś uroczystości, niezależnie czy to będzie wielka impreza na stu gości, czy kameralne przyjęcie w gronie rodziny i przyjaciół, musimy pomyśleć o podstawowym wyposażeniu barmańskim. Jeżeli charakter spotkania sugeruje, że podamy gościom alkohol, powinniśmy być jak najlepiej przygotowani zarówno pod względem trunków, jak i niezbędnych akcesoriów. Wszystkie potrzebne nam przedmioty możemy bez problemu znaleźć na stronie sklepu 2drink.pl, gdzie ogromny wybór i bardzo korzystna cena uczynią zakupy niezwykle przyjemnym przedsięwzięciem. Najważniejsze pytanie brzmi jednak: w co musimy się zaopatrzyć?

Jeżeli planujemy podawać drinki, niezbędne będą zarówno specjalne szklanki, jak i kieliszki. Szklanki do drinków powinny przy pomocy swojego wyglądu dodawać napojom walorów estetycznych, tak by alkohol w nich zawarty apetycznie się prezentował. Idealnym wyborem są te, które łącze w sobie dwie ważne cechy – funkcjonalność i ciekawy wygląd. Z pierwszą cechą jest związana jakość wykonania produktu oraz cechy dodatkowe, np. czy można umieszczać go w zmywarce lub mikrofalówce. Odpowiednie wykonanie natomiast pozwala gościom ocenić jakość i właściwości drinka, jeszcze zanim zdążą go spróbować. Kieliszki do drinków powinny mieć dużą pojemność, ciekawe wykonanie oraz niezawodną użyteczność – dzięki czemu są przyjemne dla oka oraz posłużą nam przez długi czas.

Zarówno kieliszki, jak i szklanki na drinki mogą mieć też bardzo niecodzienne wykonanie, jak te w kształcie czaszki. Sprawdzą się one nie tylko na imprezach w klimacie Halloween czy Andrzejek, będą one doskonałą ozdobą na stoły podczas wszelkich urodzin, imienin czy innych wesołych uroczystości. Ich duża objętość pozwoli przez dłuższy czas delektować się podanym napojem. Takie niebanalne akcesoria barmańskie to świetny pomysł, by rozruszać imprezę i pozwolić gościom na odrobinę szaleństwa i bardzo dobrej zabawy.

Szklanki do koktajli przydadzą się też nam do serwowania drinków, frappe lub ozdobnych, wielowarstwowych deserów, warto więc zadbać o to, by wybrać te najciekawiej i najsolidniej wykonane, zarówno ładne, jak i praktyczne. Stanowią one zarazem wyśmienity pomysł na prezent dla każdego miłośnika koktajli, są w stanie przyciągnąć na dłużej uwagę naszych gości i zachęcić ich do spożycia serwowanych napojów.

Zastanawiając się nad kupnem szklanek czy kieliszków idealnych na naszą imprezę lub jako prezent dla ważnej dla nas osoby, warto pomyśleć o wyborze jakiegoś pięknego zestawu. Świetnym pomysłem jest np. zestaw sześciu szklanek do drinków Kaktus. Ich pojemność to aż 410 ml – czyli idealnie tyle, ile potrzebujemy do serwowania Margarity, nadając naszej imprezie meksykańskich klimatów. Szklanki wykonane są z grubego szkła, uformowane na kształt kaktusa – bez przeszkód możemy myć je w zmywarce, nie martwiąc się o jakiekolwiek uszkodzenia. Forma słoika i prążkowane zakończenie nadają produktowi wyjątkowy wygląd, który bez wątpienia spodoba się nowemu właścicielowi, oraz nam samym, o ile zdecydujemy się go wybrać do swojego wyposażenia barmańskiego.